Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vrasja e Jurgen Kurtit, në kërkim djali i tregtarit në Durrës

Nga Klodiana 0

Dy ditë pas vrasjes së Jurgen Kurti, Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim si autor të dyshuar Dervis Arapi, djalin e tregtarit të Agim Arapi i vrarë në prill të 2017, ku i dyshuar ishte dhe Jurgen Kurti.

Bëhet me dije se Dervis Arapi rezulton në sistemin TIMS se nuk ndodhet në Shqipëri që prej Janarit.

Policia ka dyshime se ai ka hyrë në mënyrë ilegale në Shqipëri, ose ka paguar persona të tjerë për vrasjen e Kurtit.

Gjithashtu blutë dyshojnë se dy persona ende të paidentifikuar i kanë bërë pritë pranë banesës së tij 26-vjeçarit dhe e kanë qëlluar me breshëri duke i shaktuar vdekjen e menjëhershme.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej