Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

UEFA përcakton gjyqtarët për sfidën Lihtenshtejn – Shqipëri

Nga Klodiana 0

UEFA ka përcaktuar gjyqtarët e ndeshjes në takimin Shqipëri- Litenshtejn e cila do të luhet në Litenshtejn.

Për këtë takim është përcaktuar një katërshe gjyqtarësh nga Hungaria. Tamas Bognar do të jetë kryesori i takimit të radhës për kuqezinjtë, asistentët e tij do të jenë Vensel Toth dhe Zsolt Varga ndërsa albitri katërt do të jetë do të jetë Ferenc Karako.

Bognar është bërë arbitër i FIFA-s në vitin 2009. Që nga viti 2006, ai është bërë pjesë e gjyqtarëve të ligës së parë hungareze.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej