Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

UEFA me dorë të hekurt, ja sa e dënon Romën dhe presidentin James Pallotta

Nga Klodiana 0

UEFA ka bërë sot zyrtare vendimin për klubin e Romës si dhe presidentin e saj James Pallotta për shkeljet e konstatuara në ndeshjen gjysmëfinale të “Champions League” kundër Liverpool.

Italo-amerikani është dënuar me 3 muaj pezullim për shkak të deklaratave që lidheshin me vendimet e arbitrit që sipas tij ishin të padrejta.
“Është e turpshme që të ndodhin gjëra të tilla në Champions,”-deklaronte presidenti Pallota në atë kohë.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej