Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Triumfoi në Sanremo/ Ja dedikimi i veçantë i të dashurës për Ermal Metën

Nga Klodiana 0

Fitorja e këngëtarit Ermal Meta me këngën “Non Mi Avete Fato Niente” në “Sanremo2018”, nuk kënaqi vetëm adhuruesit e tij, por edhe familjarët dhe të afërmit e tij.

E dashura e Ermalit, Silvia Notargiacomo, i ka dedikuar atij një status në “Instagram”.

“Kjo është lumturia: janë të gjitha ato gjerat e vogla që ke mirëpritur, përkëdhelur, dashuruar, që të kanë sjellë deri këtu… dhe unë jam e lumtur me ty”, ka shkruar Silvia në statusin e saj dedikuar Ermal Metës.
Mediat italiane shkruajnë se të rinjtë janë shumë të rezervuar lidhur me marrëdhënien e tyre.

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej