Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Surprizon Elhaida Dani, ndryshon look (foto)

Nga Klodiana 0

Këngëtarja Elhaida Dani ka vendosur të eksperimentojë me pamjen e saj duke bërë ndryshime drastike, nga brune është kthyer në bjonde.

Elhaida Dani e cila karrierën e saj muzikore e ka ndërtuar më së shumti në Itali, ka postuar foto me pamjen e sa të re në Instagram, pamje e cila ka marrë komente mjaft pozitive nga fansat e saj.

Blonde series…

A post shared by Elhaida Dani (@elhaidadani93) on

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej