Ka than' i moçmi: 

"Nëse jemi të bashkuar, e pamundura bëhet e mundur - nëse jemi të ndarë e mundura bëhet e pamundur"

                                                                                       -Faik Konica

Sllovaki, futbollisti i propozon për martesë arbitres

Nga 27-shi 0

Kjo ngjarje e rrallë ka ndodhur në Sllovaki, ku lojtari Lubomir Vajecka u ul në gjunjë dhe me një unazë në dorë i ka propozuar për martesë të dashurës së tij, që ishte edhe një nga arbitret anësore të ndeshjes. Gjithçka ndodhi në sy të publikut, që kishte mbërritur për të ndjekur takimin Ninza – Tartan, por që e shoqëroi ngjarjen me duartrokitje entuziaste. Ndërkohë që propozimi i futbollistit nuk u refuzua, madje në të kundërt mori një “PO’ të fortë nga arbitrja.

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej