Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Si ta bëni shtëpinë të duket më e madhe

Nga Ejona 0

1.Mos vendosni shumë mobilje

2.Përdorni pak ngjyra

3.Evitoni rrëmujën

4.Zgjidhni perde sa më të thjeshta

5.Kujdesuni që shtëpia të jetë sa më e ndriçuar (duke përdorur shumë drita dhe sa më shumë dritare)

6.Në dysheme vendosni tapete të përmasave të mëdha

7.Përdorni mobilje sa më të thjeshta që nuk zënë shumë vend

8.Murret dekorojini sa më thjeshtë me ngjyra të këndshmë ose letër murale me print jo të rënduar

9.Mos përdorni shumë motive dhe detaje

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej