Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Shpërthim në aeroportin e Hamburgut në Gjermani, plagosen rreth 50 persona

Nga Ejona 0

Reth 50 persona janë plagosur nga shpërthimi nga i një substance të panjohur në aeroportin e Hamburgut në Gjermani.

Autoritetet kanë evakuuar të gjithë personat e pranishëm në aeroport pasi ajri është kontaminuar.

Disa nga të plagosurit kanë përfunduar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë forcat zjarrëfikëse së bashku me disa makina të shpëtimit dhe aparatet përkatëse.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej