Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Shpërthejnë shakatë për superhënën në rrjetet sociale

Nga Klodiana 0

Superhëna ka frymëzuar shumë njerëz pas fotove mahnitëse të fenomenit natyror rrjetet sociale janë mbushur me foto gazmore me sferën gjigante.

Në një imazh, shfaqet logo e Supermenit në hënë, e cila ishte më afër tokës që në vitin 1948, e në një tjetër statuja e Leninit duke e mbajtur satelitin në dorë.

Foto të tjera nga mbrëmja e djeshme tregojnë rikrijime të qiellit duke përdorur ushqime, përfshirë një picë të ngjitur në një derë.

3a5c23a100000578-0-image-m-38_1479119502380 3a5c27a600000578-0-image-m-26_1479119232561 3a5c298200000578-0-image-m-37_1479119487262 3a5c329900000578-0-image-a-27_1479119247099 3a56fc0c00000578-0-image-a-14_1479119109301 3a58dcee00000578-0-image-a-17_1479119113485

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej