Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shi e breshër, përmbyten rrugët e Tiranës (foto)

Nga Klodiana 0

Kanë mjaftuar pak minuta shi i rrëmbyeshëm me breshër që kryeqyteti të përmbytej pavarësisht se në ditë vere.

E ndërsa qytetarët u kapën në befasi në mes të rrugës, LSA-ja ka shkrepur disa foto që tregojnë situatën. Të moshuar, por edhe të rinj janë fotografuar teksa përpiqen t’i shpëtojnë pellgjeve me ujë e rrugëve të përmbytura.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej