Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Shakira publikon “Me Enamore” (film)

Nga Klodiana 0

Shakira publikon videokliopin zyrtar të këngës së saj më të fundit “Me Enamore”, ku ashtu siç u bë e ditur kohë më parë, ka si protagonist pikërisht Gerard Pique, futbollistin me të cilin këngëtarja kolumbiane është lidhur prej 7 vitesh dhe që ka 2 fëmijë.

Përpara publikimit të kësaj videoje, 40-vjeçarja argëtoi admiruesit e saj, por edhe të vetë lojtarit të Barcelonës me një video nga momentet e realizimit të këtij videoklipi.

Ajo që të bën përshtypje në këtë video është se Gerard Pique për pjesën më të madhe të kohës është pas kamerave dhe vetëm në momentet e fundit të saj ai shfaqet së bashku me partneren e tij.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej