Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Selena Gomez dhe The Weeknd thyejnë heshtjen, së bashku në Coachella

Nga Klodiana 0

Këngëtarja Selena Gomez ka pubikuar për herë të parë një foto me të dashurin e saj, The Weeknd në Coachella.

Ajo nuk ka dhënë asnjëherë një deklaratë për marrëdhënien e saj me yllin e “Starboy” por arriti të thyejë heshtjen me anë të fotos.

Duket se ata të dy po kalojnë mirë dhe po e shijojnë kohën se bashku. I përkasin të njëjtës fushë, prandaj ndodhen në festivalin më të madh në botë për të performuar. Nuk dihet nëse do të dalin të dy në skenë, por mund të vijë një projekt i ri muzikor si bashkëpunim.

Ndërkohë ata janë fotografuar edhe herë të tjera nga paparacët si rasti kur ishin me pushime në Romë, por nuk janë komentuar nga këngëtarët.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej