Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Sarandë/ Kokëdhima nis lëvizjen për reformimin e PS-së

Nga Rexhina Biba 0

Ish-deputeti socialist Koço Kokëdhima ka nisur nga qyteti i Sarandës planin e tij për reformimin e Partisë Socialiste.

Në kinoteatrin “Butrinti” Kokëdhima ka zhvilluar një bashkëbisedim pa praninë e mediave, me socialistët Sarandës ku ka diskutuar mbi platformën e hartuar prej tij.

Ai denoncoi ashpër një trembje të socialistëve të qytetit të Sarandës për të mos marrë pjesë në këtë takim duke thënë këto shantazhe ushqehen nga mendësi totalitare, antidemokratike dhe  berishiane.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej