Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rikthimi i ligjit të mbetjeve/ Shalsi: Nuk surprizoi, nuk pata kurrfarë dyshimi

Nga Rexhina Biba 0

Deputeti socialist, Eduard Shalsi, nëpërmjet një postimi në Facebook u shpreh se nuk e kishte surprizuar vendimi i Presidentit për kthimin e ligjit të mbetjeve.

Kreu i Komisionit të Veprimtarive Prodhuese shkruan se qëndrimi i Nishanit është konsekuent me besnikërinë e tij politike.

Shalsi: Nuk surprizoi dhe për asnjë moment nuk pata kurrfarë dyshimi ne qëndrimin e tij. Konsekuent ne besnikërinë e tij të verbër politike!

shlasi

Presidenti Nishani kthen në Kuvend ligjin e plehrave

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej