Ka than' i moçmi:

"“Harrojmë se ditët tona janë të matura dhe se gërshëra e shtrigës kohë është gjithnjë gati të presë fillin e gjëllimit.”

-  Mid’hat Frashëri

Rikthimi i ligjit të mbetjeve/ Shalsi: Nuk surprizoi, nuk pata kurrfarë dyshimi

Nga Rexhina Biba 0

SHALSI PER PROTESTEN E 21 JANARIT - Deputeti i PS Eduard Shalsi, duke folur gjate nje konference shtypi, ku ka deklaruar se doreheqja e zv/kryeministrit dhe ministrit te Ekonomise Ilir Meta ishte thjesht nje manover per te mbajtur ne kembe koalicionin, nje koalicion qe sipas tij do ta marre pergjigjen ne protesten e madhe te opozites ne 21 janar.

Deputeti socialist, Eduard Shalsi, nëpërmjet një postimi në Facebook u shpreh se nuk e kishte surprizuar vendimi i Presidentit për kthimin e ligjit të mbetjeve.

Kreu i Komisionit të Veprimtarive Prodhuese shkruan se qëndrimi i Nishanit është konsekuent me besnikërinë e tij politike.

Shalsi: Nuk surprizoi dhe për asnjë moment nuk pata kurrfarë dyshimi ne qëndrimin e tij. Konsekuent ne besnikërinë e tij të verbër politike!

shlasi

Presidenti Nishani kthen në Kuvend ligjin e plehrave

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>