Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Reagon De Niro: Trump budalla, derr, qen, idiot…!

Nga Klodiana 0

Kompania Anonymous Content po realizon spotin për fushatën e zgjedhjeve ‘Votoni për të ardhmen tuaj’ dhe De Niro ishte përzgjedhur mes shumë artistëve të tjerë.

Sapo kamera është ndezur dhe ka vazhduar xhirimi, aktori nuk është përmbajtur në monologun e tij kundër Trump, duke deklaruar:

Ai është një idiot i paparë, ai është një qelbësirë, një qen, një derr, një artist i keq. Një hajvan që nuk e di se çfarë po flet, që nuk i ka bërë detyrat e shtëpisë, që nuk ka kujdes, që mendon se shoqëria është lojë pokeri, që nuk paguan taksat.Ai flet se si do të dëshironte të godiste njerëzit në fytyrë? Epo, unë do doja fort ta godisja atë në fytyrë. Colin Powell e ka thënë më së miri: ‘Ai është një katastrofë kombëtare’. Është turp për vendin.Bëhem shumë nervoz që ky vend ka ardhur në këtë pikë që ky budalla, ky i paedukuar, ka arritur deri këtu ku është”, ka thënë De Niro.

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej