Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Reagimi i Drake pas humbjes së McGregor bëhet viral (foto)

Nga Klodiana 0

UFC 229 u zhvillua mbrëmjen e së shtunës në Las Vegas ku Khabib Nurmagomedov arriti që të mundë shumë lehtë dhe që në raundin e katër Conor McGregor.

Një nga mbështetësit më të mëdhenj të McGregor  ishte këngëtari amerikan Drake që qëndroi aty përgjatë gjithë ndeshjes dhe pas saj.

Reagimi i Drake pas humbjes së McGregor, u bë viral në rrjetet sociale pasi fansat mendojnë se këngëtari  u tremb në momentin kur kampioni i botës Khabib kaloi ringun dhe u sul për te stafi i irlandezit.

Menjëherë reagimi i tij është kthyer në objekt tallje nga përdoruesit e rrjeteve sociale.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej