Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Protesta”/ Vasili: Kush i quan shpellarë, ka fund të hidhur

Nga Klodiana 0

Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar për protestën e banorëve  tek “Unaza e Re”.

Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”, Vasili shkruan  se të gjithë ato që nuk do të japin në mënyrë të drejtë dëmshpërblimin për banorët e Tiranës do të kenë një fund të hidhur.

“Jane fryre si gjela dhe kane perfunduar si jashteqitje. Kafshet hajdute te pushtetit kane surrat dhe i quajne qytetaret shpellare,se kerkojne hakun e tyre demshperblimin pasi duan tju prishin shtepite djersen e gjakun e jetes se tyre.

Keto kafshe hajdute do te kene nje fund te hidhur si te gjithe legenat qe ka pare ky vend qe jane fryre si gjela dhe kane perfunduar si jashtëqitje”, shkruan Vasili.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej