Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Pink në pritje të fëmijës së saj të dytë

Nga Klodiana 0

Këngëtarja amerikane Pink, ka surprizuar fansat teksa ka lajmëruar në rrjete sociale se është në pritje të fëmijës së saj të dytë me bashkëshortin Carey Hart.

Bashkangjitur me foton Pink shkruan “Surprizë!”, ku tregon që këngëtarja që është në pritje të fëmijës së dytë në foto ajo shihet bashkë me vajzën e saj 5-vjeçare Willow Sage.

Nënë e bijë, të kombinuara me veshjen, ku duken shumë të lumtura në pritje të pjesëtarit më të ri të familjes, që mesa dallohet nga barku i rritur i këngëtares do të vijë shumë shpejt në jetë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej