Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Parlamenti hap dyert për vizitorët

Nga Klodiana 0

Si çdo vit, parlamenti i Shqipërisë hap dyert për vizitorët kureshtarë të cilët panë afër sallën më të ndjekur të politikës në vend. Edhe pse jo të shumtë, për shkak edhe të motit, qytetarët i kushtuan disa minuta parlamentit, për të bërë edhe disa foto kujtim.

Kureshtja zuri vend edhe tek turistët e huaj, që rastësisht turi I tyre u zhvendos edhe në sallën e parlamentit.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej