Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët tregojnë çka s'duhet, e fshehin atë çka e di e tërë bota."

- At Gjergj Fishta   

Oficeri belg dëshmon në gjyqin e Mark Frrokut, ruhet nga forcat speciale

Nga Klodiana 0

Deputeti i PKD, Mark Frroku, duke dale i shoqeruar nga forca te policise ne Gjykaten e Larte, ku Kolegji Penal i Gjykates se Larte ka rrezuar kerkesen e tij per tu liruar kundrejt NJe garancie kulturore./r/n/r/nLawmaker Mark Frroku, escorted by police forces in the Supreme Court.

 

Një oficer belg ka dhënë dëshmin e tij ndaj Mark Frokut. Ky oficer ka hetuar më parë vrasjen e Alket Kurtit, për të cilën akuzohet Frroku.

Nuk është bërë ende me dije dëshmia e tij, por oficeri është ruajtur  nga forcat speciale gjatë  gjyqit.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>