Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Oficeri belg dëshmon në gjyqin e Mark Frrokut, ruhet nga forcat speciale

Nga Klodiana 0

 

Një oficer belg ka dhënë dëshmin e tij ndaj Mark Frokut. Ky oficer ka hetuar më parë vrasjen e Alket Kurtit, për të cilën akuzohet Frroku.

Nuk është bërë ende me dije dëshmia e tij, por oficeri është ruajtur  nga forcat speciale gjatë  gjyqit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej