Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nuk ndalet Era Istrefi! Këngëtarja shqiptare nominohet për çmimin ndërkombëtar

Nga Klodiana 0

Ky vit qenka padyshim viti i sukseseve të Era Istrefit. Pas performancës madhështorë në finalen e Kupës së Botës, përkrah Nicky Jam dhe Will Smith, dhe pas publikimit të dy hiteve në bashkëpunim me artistin xhamajkan, këngëtarja shqiptare nuk ka të ndalur.

Ajo është nominuar në çmimet “BreakTudo Awards 2018” në kategorinë e “International NewArtist” (Artisiti i ri ndërkombëtar), ku marrin  pjesë shumë emra të njohur të muzikës ndërkombëtare. Konkurrimi i Erës në këtë kategori është bërë publik edhe në faqen zyrtare të këtij kompeticioni, ku njoftohet se votimet zgjasin deri në datën 15 tetor. Ju mund të votoni këtu.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej