Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Një boksiere si Adriana Lima

Nga Klodiana 0

Adriana Lima është një prej modeleve të njohura në botën e modës, por gjithashtu dhe një adhuruese e madhe e sportit, teksa praktikon disa sporte, mes të cilëve dhe boksin që duket se e ka të preferuarin e saj.

Pas dy javësh, Adriana Lima do të shfaqet në pasarelën e Victoria’s Secret në Paris. Kështu që, për të qenë në formë të shkëlqyer për atë ditë, modeles i duhet të stërvitet shum.

1479838942_adriana2 1479838958_adriana4 1479838978_adriana7 1479838998_adriana10 1479839019_adriana12

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej