Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Nicole Scherzinger provokon sërish!

Nga Klodiana 0

Nicole Scherzinger ka qenë gjithmonë në qëndër të vëmendjes. 38-vjeçarja vazhdon të ketë një trup fantastik dhe veshjet që zgjedh ia nxjerrin në pah format perfekte.

Të dielën në mbrëmje ajo u fotografua në Londër me një bluzë të zezë shumë të hapur, që tregonte qartë se Nicole nuk kishte preferuar reçipetat.

Këtë bluzë e kishte kombinuar me një minifund po në ngjyrë të zezë.

Por, kishte edhe diçka tjetër që të binte në sy: buzët e këngëtares dukeshin më të mëdha se më parë. Të ketë bërë vallë operacion plastik?

1480326308_nicole2 1480326336_nicole5 1480326364_nicole8 1480326375_nicole9

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej