Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Në librat shkollorë shqiptarë do të gjeni…Noizyn

Nga Media 0

Në librat shkollorë shqiptarë, fëmijët pyeten edhe për Noizyn. Vetë këngëtari ka postuur një fotografi ku duket faqja e një libri shkollor që lidhet me të. Në një nga ushtrimet ku duhen plotësuar vendet bosh, shkruhet edhe për reperin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej