Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Në Krujë u gjet magazina me 1. 3 ton drogë, 11 persona në pranga

Nga Klodiana 0

Një sasi prej 1.3 ton lëndë narkotike është zbuluar në një magazinë në një banesë të pabanuar në fshatin Derven të Krujës.

Të arrestuarit janë shtetasi e mëposhtëm:

Erjon Vathi, 27 vjeç, banues në Derven, Krujë; Ferit Sula, 45 vjeç, lindur në Burrel; Ali Kuçi, 19 vjeç, banues në Milot; E.N. 16 vjeç, banues në Derven, Krujë; Besmir Vathi, 18 vjeç, banues në Derven, Krujë; Erald Bardhoku, 29 vjeç, banues në Derven, Krujë; Kujtim (Valentin) Rexhepi (Smykalova), 48 vjeç, banues në Fushë-Krujë; Gazmir Gjokea, 29 vjeç, banues në Derven, Krujë; Nilson Gega, 26 vjeç, banues në Derven, Krujë; Gjovalin Gjokea, 47 vjeç, banues në Derven, Krujë dhe Aurel Gjokea, 22 vjeç, banues në Derven, Krujë.

Gjithashtu, policia ka sekuestruar edhe 6 armë zjarri.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej