Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ndërron jetë aktori “Tinky Winky” në serialin “Teletubbies”

Nga Media 1 lexime0

Ka ndërruar jetë në moshën 52-vjeçare aktori Simon Shelton Banners i cili ka luajtur rolin e Tinky Winky në serialin “Teletubbies”.

Aktori ndërroi jetë të mërkurën e kaluar pesë ditë pasi kishte mbushur 52- vjeç .

Djali i tij Henry Banners me anë të një postimi në facebook u shpreh: ”Kam humbur babain tim të dashur të mërkurën, ishte njeriu më i dashur dhe xhentil që kam njohur në jetë dhe e dua mbi gjithçka”.

Tinky Winky është dalluar nga rolet e tjera sepse pas vetes gjithmonë merrte një çantë ngjyrë rozë.

 
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej