Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Napoli/ Hysaj përfshihet në formacionin ideal të Ligës së Kampioneve

Nga Klodiana 0

Elseid Hysaj prej 2 sezonesh është një nga titullarët e padiskutueshëm në formacionin e trajnerit Sarri te Napoli. Vlerësimet për mbrojtësin e kombëtares shqiptare nuk kanë munguar si rrjedhojë e performancave të tij të mira.

Së fundmi, në pritje të aktivizimit të tij në fazën “play-off” të Ligës së Kampioneve, ku Napoli do të ndeshet me francezët e Nisës, portali anglez “Sqëanka” e ka përfshirë Hysajn në formacionin më të mirë U-23 të kompeticionit, për fazat eliminatore.

/panoramasport

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej