Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Motrat Hadid në Javën e Modës në Milano

Nga Klodiana 0

Motrat supermodele, Gigi dhe Bella Hadid, sfiluan së bashku me veshje të stilistes Alberta Ferretti në Javën e Modës në Milano.

Përkrah modeleve të tjera të famshme, motrat Hadid ishin ato që morën të gjithë vëmendjen e të pranishmëve në këtë sfilatë.

Përveçse motra, tashmë Gigi dhe Bella mund të cilësohen edhe si rivale të njëra tjetrës në botën e modës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej