Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Monica Bellucci kthehet në pasarelë pas 26 vitesh, në Milano për Dolce & Gabbana

Nga Klodiana 0

Është shfaqur në pasarelë në moshën 53 vjeçare Monica Belluci, që ka sfiluar në koleksionin e meshkujve për verën që vjen të Dolce & Gabbana, duke i lënë të gjithë me gojë hapur.

“Sfilata e fundit e Monica Bellucit ka qenë në vitin 1992 për ne.Na është dashur vetëm një telefonatë për ta bindur”, ka thënë Stefano Gabbana.

Me kostum të zi dhe me këmishë të bardhe Belluci ka sfiluar mes duartrokitjeve të shumta. Prezenca e saj nuk ka qenë surpriza e vetme e pasarelës, ku janë shfaqur edhe Marpessa dhe Naomi Campbell, të dyja të veshura me kostume meshkujsh.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej