Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Milot Rashica mahnit edhe UEFA-n, vjen reagimi pas supergolit në Gjermani (film)

Nga Klodiana 0

Pas super golit të kosovarit Milot Rashica në Kupën e Gjermanisë, ka reaguar në një status në twitter UEFA, ku tregon paraqitjen e shkëlqyer të lojtarit tek Werder Bremen.

Ylli i ekipit kombëtar të Kosovës ka realizuar 2 gola në 3 ndeshje për Bremenin në Kupë, ndërsa në total ka shënuar 9 herë në 11 paraqitje në të gjitha garat këtë vit.

Pikërisht këtë ua ka kujtuar faqja e UEFA-s në gjuhën gjermane ndjekësve të vet në twitter:

“Rashica në vitin 2019: 11 paraqitje, 9 gola”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej