Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Michelle dhe Barack Obama festojnë 24 vjetorin e martesës

Nga Ejona 0

 

Presidenti dhe Zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle dhe Barack Obama festojnë sot përvjetorin e 24-ët të martesës së tyre.

Barack Obama në rrjetin e tij social të facebook ka postuar një foto duke kërcyer me Michelle ku e ka uruar dhe për përvjetorin.

Çifti Obama u martuan në 3 tetor 1992 në kishën “Trinity United” në Çikago.

barack

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej