Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Meta: Bashkëpunim për të ngritur standardet

Nga Klodiana 0

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta mbajti takimin e fundvitit me gazetarët dhe përfaqësuesit e mediave.

Në fjalimin e tij Meta u shpreh: “Shpresojmë që viti tjetër të jetë më i mirë, më i qëndrueshëm, më pozitiv, ka shumë sfida që nuk po i përmendim, por jemi dakord që duhen standarde më të larta kudo. Në politikë, në Parlament, por edhe në media e komunikim. Le të bashkëpunojmë të gjithë që të ngremë më tej standardet dhe urojmë që viti 2017 të jetë i suksesshëm për të gjithë vendin”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej