Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Meghan Markle shtatzënë?! Ja pse të gjithë janë të bindur

Nga Klodiana 0

Meghan Markle mund të jetë shtatzënë. Prej kohësh flitet se dukesha e Sussex është shtatzënë dhe do të sjellë në jetë fëmijën e parë. Ditën e djeshme gjatë ceremonisë së dasmës së princeshës, Eugenie të gjithë sytë i kishin tek Meghan.

Dukesha mbante veshur një xhaketë sipër fustanit dhe askush nuk arriti të kuptonte nëse ajo ishte shtatzënë apo jo. Po ajo që i shtoi akioma më shumë shumimet ishin se 37-vjecarja nuk e hoqi pallton gjatë gjithë dasmës.

Princ Harry dhe Meghan Markle kanë shprehur prej kohësh dëshirën e tyre për të krijuar një familje dhe ndoshta këtë herë dëshira e tyre do të plotësohet. Ndërkohë Pallati Mbretëror nuk ka edne asnjë njoftim për shtazëninë e Dukeshës së Sussex.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej