Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Medina Hajraj fiton kurorën e vajzës shqiptare më të bukur në botë (foto)

Nga Ejona 0

 

17 vjeçarja Medina Hajraj, ka fituar kurorën e vajzës shqiptare më të bukur në diasporë.

Ndonëse është me prejardhje nga Prishtina, ajo jeton në Suedi.

Medina ka qenë pjesëmarrëse edhe në Miss Kosova 2016 ku është zgjedhur shoqëruesja e dytë e Miss Kosova, Camila Barraza.

Aktualisht bukuroshja jeton në Suedi nga ku vazhdon shkollimin në qytetin e saj atje.

medinaame me3752

meddd med

medi

medina  mee

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej