Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mbledhja e KLP/ Prokurori Staka paraqitet, por përjashtohet

Nga Klodiana 0

Ditën e sotme po mbahet mbledhja e Këshillit të Lartë të Prokurorisë, që mori në diskutim pranimin e anëtarit të ri të KLP, z. Staka në mbledhje.

Këshilli i Lartë të Prokurorisë, vendosi me 6 vota pro, që z. Vate Staka nuk mund të marrë pjesë në këtë mbledhje. Pas kësaj, KLP ka nisur diskutimet për çështje të rendit të ditës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej