Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Maskohen si punonjës, vjedhin Samsung Galaxy S9 me vlerë 1 mijë dollarë në aeroport

Nga Klodiana 0

Disa hajdutë nga Brazili, të maskuar si punonjës, kanë vjedhur ngarkesën me telefona Samsung Galaxy S9 me vlerë 1 mijë dollarë nga aeroporti ndërkombëtar i Rio de Zhaneiro.

Televizioni Globo publikoi të mërkurën pamjet e videos së sigurisë të burrave që ishin të veshur me uniformat e punonjësve të zonës së ngarkesës, pasi hynë në zonën e aeroportit ndërkombëtar të Galeo të dielën.

Banda, e cila ishte e armatosur, besohet se e ka fshehur ngarkesën me Samsung Galaxy S9 në Mare, një komunitet i varfër.

Policia nuk pranoi të komentojë mbi incidentin e raportuar, e fundit pas një vale të madhe vjedhjesh të ngarkesave të ndryshme.

/www.balkanweb.com/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej