Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Marrëveshja/ Meta: “Unë e Idrizi, imponues të marrëveshjes”

Nga Klodiana 0

Pas takimit me ish liderin e PD Sali Berisha, Presidenti i ri, Ilir Meta ka folur për gazetarët për marrëveshjen mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës.

Sa për takimin me Berishën, Meta tha se jam i gatshëm ta ndjek gjithmonë.

“Jam shumë i lumtur që ka pasur një marrëveshje, sipas medias, mes Ramës dhe Bashës. Kjo ka qenë ëndërra ime të ketë një marrëveshje. Shpresojmë të bëhet publike.

Nuk kam qenë ndërmjetësuesi por imponuesi i kësaj marrëveshjeje së bashku me LSI-në, PDIU e partitë e tjera

Berisha është dobësia ime dhe unë jam i gatshëm ta ndjek gjithmonë”, u shpreh Meta.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej