Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

“Marca” zbulon trajnerin e ri të Barcelonës

Nga Klodiana 0

“Të gjitha rrugët të çojnë te Valverde”, ky është titullit i shkrimit nga “Marca”.

E përditshmja madrilene “Marca” ka bërë publik lajmin se Barcelona ka zgjedhur trajnerin e ri por emrin e tij nuk e bën publik për respekt të Luis Enriques, por zbulon se trajneri aktual i Athletic Bilbaos, Ernesto Valverdes do të marrë drejtimin e Barcelonës.

Emri i Valverdes do të zyrtarizohet menjëherë pas finales në Copa del Rey kundër Alavesit e cila do të luhet më 27 maj, ndërsa më pas skuadra katalanase merr pushimet.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej