Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Madonna publikon për herë foton me gjashtë fëmijët

Nga Klodiana 0

Madonna ka publikuar për herë të parë një portret familjar me të gjashtë fëmijët e saj në 59-vjetorin e ditëlindjes së saj.

Këngëtarja ka festuar ditëlindjen në Lecce, Itali të enjten, e mbuluar plot me dashuri nga djemtë Rocco, 17 vjeç dhe David, 11 vjeç, vajzat Lourdes, 20 vjeç, Mercy James, 11 si edhe binjakët 4-vjeçarë Estere dhe Stella.

Ata dukeshin të mrekullueshëm dhe shumë të lumtur në praninë e njëri-tjetrit.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej