Ka than' i moçmi: 

"Nëse jemi të bashkuar, e pamundura bëhet e mundur - nëse jemi të ndarë e mundura bëhet e pamundur"

                                                                                       -Faik Konica

Linda Halimi shqiptarja e parë në kopertinën e revistës “People”

Nga Klodiana 0

Këngëtarja shqiptare Linda Halimi është shembulli ideal sesi me shumë ushtrime fizike mund të fitosh format e duhura fizike. Pikërisht për këtë arsye, revista People e ka zgjedhur të jetë kopertina e parë e vitit 2017.  Ka qenë vetë këngëtarja që ka konfirmuar lajmin në një intervistë për televizionin publik.

Pas suksesit në American Idol, të qënurit në kopertinën  e “People” mund t’i rrisë më shumë shanset e promovimit dhe aksesit në tregun amerikan.  Linda Halimi bëhet e para shqiptare në kopertinën e “People”.

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej