Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Kylie Jenner promovon linjën e saj të “makeup”-it

Nga Klodiana 0

Kylie Jenner ka promovuar linjën e saj të “makeup”-it me një set fotografik provokues.

Modelja 20-vjeçare ka pozuar me një “body” të bardhë dhe me një kurorë në kokë.

Seti fotografik i ngjan paksa atyre që bënte Paris Hilton në vitet ’90.

Vetëm në 18 muaj, kompania estetike “Kylie Cosmetics” ka pasur shitje në vlerën 420 milionë dollarë. Mendohet se në vitin 2022, marka e Kylie Jenner do të arrijë shitje në vlerën e 1 miliardë dollarëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej