Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kylie Jenner, në superformë vetëm pak ditë pas lindjes së vajzës

Nga Klodiana 0

Vetëm para pak ditësh pasi solli në jetë fëmijën e saj të parë, Kylie Jener është shfaqur në superformë.

Motra e Kim Kardashian e cila u bë nënë e një vajze të cilën e quajti “Stormi” duket mëse në formë edhe pas lindjes.

Fotografët kanë arritur që më në fund ta fotografojnë, pas një kohe shumë të gjatë që ne nuk e kemi parë atë në publik.  Kylie veshur pantallona të shkurtra ngjyrë të zezë,  dhe një xhaketë të bardhë dhe me atlete.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej