Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Kuçovë/ 57 vjeçari vret me thikë bashkëshorten

Nga Skenderi 0

Një ngjarje  e rëndë ka ndodhur gjatë orëve të natës në fshatin Drizë të Kuçovës.

Shtetasi Rruzhdi Luzi 57 vjeç ka vrarë me thikë në banesë bashkëshorten e tij shtetasen M.Luzi 49 vjeçe.

Menjëherë policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka shoqëruar pranë ambjenteve të Komisariatit autorin e krimit, shtetasin Rruzhdi Luzi.

Dyshohet se shkaku i këtij krimi brenda familjes të ketë qenë xhelozia.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej