Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kombëtarja s’kualifikohet, tifozët boshnjakë i vënë flakën fushës (film)

Nga Media 0

Moskulifikimi i skuadrës së tyre për Kupën e Botës ka bërë që boshjakët të reagojnë në një mënyrë të pazakontë.

Tifozët boshnjakë dogjën fushën pasi ekipi i tyre kombëtar nuk arriti të kualifikohej për Kupën e Botës.

Siç shihet edhe në video një grup tifozësh kanë hedhur dhjetëra flakandanë e fishekzjarre në fushë duke mjegulluar stadiumin.

Bosnian fans burned the pitch after their national team failed…

Bosnian fans burned the pitch after their national team failed to qualify for the next World Cup 🔥😱 🎥 Instagram / @matkolm

Posted by Oh My Goal on Wednesday, October 11, 2017

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej