Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Khloe Kardashian sjell linjën e saj të xhinseve

Nga Klodiana 0

Prej ditësh Khloe Kardashian ka sjellë linjën e saj të xhinseve të quajtur “Good American”.

Ylli i “Keeping Up Ëith the Kardashians”, ka njoftuar nëpërmjet disa fotove të postuara në Instagram, se linja e saj ka dal tashmë në shitje .

32 vjeçarja është themeluese  e kësaj linje bashkë me Emma Grede të cilat kanë menduar që të gjitha femrat ta gjejnë veten aty.

Këto xhinse do të mund të blihen online. Edhe pse çmimi i tyre nuk është i konsiderueshëm për të gjithë.

Le të shohim në vijim nëse ky koleksion xhinsesh do të ketë të njëjtin sukses si biznesi i linjës së buzëkuqeve të motrës së saj Kylie Jenner.

3977f3fb00000578-0-image-m-4_1476743661851 1476893205_kloe3 1476893209_kloe4 1476893213_kloe5 1476893226_kloe6 1476893234_kloe8 1476893239_kloe9 mlvbigjn

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej