Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kendall Jenner sfidon të ftohtin e acartë, pozon e zhveshur në borë

Nga Klodiana 0

Bukuroshja e njohur Kendall Jenner, është një ndër modelet më të pëlqyera të momentit.

Ajo gjithmonë ka ditur të tërheq vëmendjen e publikut, ku herë pas here i surprizon të gjithë me fotot që publikon. Më të fundit që Kendall ka ndarë me fansat, kanë bërë xhiron e rrjetit.

View this post on Instagram

fuck it’s cold

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej