Ka than' i moçmi: 

“Nuk ka këshillë më të keqe nga ajo që e shtyn njeriun të mohojë kombin e vet”
                                             -Naum Veqilharxhi

Kendall Jenner në videoklipin e këngës më të re të Fergie

Nga Klodiana 0

Fergie ka publikuar të enjten këngën e saj të re “Enchante” (E magjepsur), një këngë në bashkëpunim me djalin e saj 4-vjeçar Axl Jack.

42-vjeçares Fergie ka preferuar të mos dal vetë në videoklip por ka zgjedhur modelen dhe yllin e reality Kendall Jenner.

Video e këngës nis me zërin e vogëlushit Axl që këndon dhe Kendall në shtrat që zgjohet nga gjumi para se të bëhet gati për ditën që e pret.

Në fakt, ky nuk është bashkëpunimi i parë i Fergie me motrat Kardashian. Kim u shfaq në videon muzikore të vitit të kaluar të këngës “MILF$”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej