Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Itali/ Shqiptari rrëmben e përdhunon minorenen për 4 ditë

Nga Klodiana 0

Policia Italiane ka arrestuar një shqiptar pasi rrëmbeu e përdhunoi  një minorene në Campania të Italisë.

Bëhet me dije se prej 4 ditësh  17-vjeçarja rezultonte e zhdukur  dhe policia nisi hetimet  pas denoncimit në polici të familjarëve të saj.

Mediat italijane shkruajn se  qëllimi i 42-vjeçarit, indetiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, ishte ta detyronte 17 vjeçaren të prostituonte.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej