Ka than' i moçmi: 

“ Hani, vidhni, hiç mos mbeten, mbretër sa të hani veten...”
                                                                                        -Petro Marko

Irina Shayk pozon me të brendshme (foto)

Nga Klodiana 0

Vetëm 6 muaj pas ardhjes në jetë të vajzës së saj të parë, Lea-s, Irina Shayk i është rikthyer punës me intensitet të plotë.

Modelja ruse ka pozuar së fundmi me të brendshme femrash të markës italiane “Intimissimi”, për të cilën ajo ka pozuar që prej vitit 2007.

Irina nuk zhgënjen kurrë dhe këtë herë suksesi duket i garantuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej