Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

I qënka “copëtuar zemra” udhëheqësit për tragjedinë e Genovës!

Nga Klodiana 0

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar në lidhje me reagimin e Ramës lidhur me tragjedin në Genova.

Postimi i plotë

I qenka “copëtuar zemra” udhëheqësit për tragjedinë e Xhenovës!

Për tragjedinë e Selenicës dhe tragjedi të përditshme në Shqipëri i bëhet zemra mal!

Turp e faqe e zezë!

Hipokrizi bajate!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej